TrLink ile Para Kazanmak

  firsatlar    5 Nisan 2019
Yorum Yok

TrLink ile Para Kazanmak

Merhabalar, Bugün sizlere internet üzerinden boş vakitlerinizde ücretsiz olarak güzel paralar kazanmayı anlatacağım ve sermaye gerektirmiyor.

Öncelikle sistemi kendim yıllardır kullanıyorum. Kendim kullanmadığım hiçbir sistemi asla önermem bunun bilgilendirmesini yapıyım.

Anket sitelerine üye olup para kazanacağını sanan çoğu kişi üye oluyor 1 yıl boyunca anket gelmiyor bile. Bu konu cidden para kazanmak isteyenler için.

İnternetten Para Kazanmak 2019

Vaktimizin çoğu bilgisayar veya telefon başında geçiyor. Gelir elde etmek veya var olan gelirimizi arttırmak istiyoruz ama ne yapacağımızı bilemiyoruz. Çünkü internette çok site var ama güvenemiyoruz. Giriyorsunuz bir web sitesine üye olup zamanınızı geçiriyorsunuz ve bakıyorsunuz ki ödeme yapmıyor veya sizi engelliyor. Bu sistemde böyle bir şey söz konusu değil tamamen yatırımsız olarak iyi gelirler elde edebilirsiniz.

Link Kısaltma Siteleri ile Para Kazanmak

İnternetten Para Kazanmak diyince aklımıza gelen bir yöntem ise Link kısaltma siteleri oluyor. Bu sitelere üye oluyorsunuz ve ardından herhangi bir sitenin linkini koyuyorsunuz. Bu linki kendi bir link’e çeviriyor ve bu link’e girip reklamı geç diyen kişi başına para kazanıyorsunuz.

TrLink Nedir ?

TrLink ile Para Kazanmak

TrLink uzun yıllardır kaliteli ve güvenilir bir şekilde para kazandıran link kısaltma hizmetidir.

TrLink ile Para Kazanmak

Öncelikle BURAYA TIKLAYARAK siteye giriş sağlıyoruz. Ardından Ücretsiz Kayıt Ol veya Kayıt Ol butonlarından birine basarak kayıt sayfasını açıyoruz. Açılan sayfada Kullanıcı adı, E-Posta, Şifre belirleyip kayıt oluyorsunuz. Üye olduktan sonra açılan yerde bir link belirleyip onu oraya yerleştiriyorsunuz ve kısalt butonuna basıyorsunuz. size verilen linki sitenize, sayfalarınıza, gruplarınıza veya sağa sola dağıtıyorsunuz. Giren ve reklamı geç diyen kişi başına para kazanıyorsunuz. Ödemeler gününü geçmiyor ve tamamen güvenilir bir şekilde ödemenizi alabiliyorsunuz. Link ile kısaltıp uğraşamam diyorsanız Site script kodları bulunmaktadır bu kodları sitenize ekleyerek otomatik olarak her giren kişiyi reklama yönlendirebilir ve para kazanabilirsiniz.

2 günde kazanılan gelirin ödeme kanıtı :

İnternetten Para Kazanma Ödeme Kanıtı

İnternetten Para Kazanma Ödeme Kanıtı

İnternetten Para Kazanma Ödeme Kanıtı

İnternetten Para Kazanma Ödeme Kanıtı

Konu ile ilgili her türlü soruyu bana sorabilirsiniz. Elimden geldiğinde yardımcı olmaya çalışırım. Aklınıza takılan bir soru veya geri bildirimleriniz için lütfen yorum atmayı unutmayın.

Diğer konularımız için tıkla

TrLink ile para kazanmak için tıkla

1580 okunma

Etiketler : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.