Starbucks’tan Bedava Kahve Almak

  Eğlence Fırsatları, firsatlar, Yeme-İçme Fırsatları    25 Şubat 2019
Yorum Yok

Starbucks’tan Bedava Kahve Almak

Starbucks gerek fiyatıyla gerek kalitesiyle bir zamanlar kimsenin dilinden düşmüyordu. Starbucks ilk mağazasını 1971 yılında açıldı ve dışarıda kahve içmek denildiğinde akla ilk gelen yer oldu.

 

Peki ya fiyatlar?

 

Bazı kişiler fiyatını yüksek bulurken bazı kişiler ise kalitesine göre normal olduğunu düşünmekte.

 

Starbucks Avantajları

 

Starbucks mağazalarına bilgisayarınızı veya tabletinizi alıp gitseniz bile sadece bir kahve alarak tüm gün orada durabilir ve internetlerini kullanabilirsiniz. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Starbucks müşteri çekmenin bir çok yolunu keşfetmiş ve başarılı da olmuştur. Kullandığı kahve çekirdekleri ve kullandığı diğer malzemeler her zaman özenle seçiliyor ve müşterisini elde tutuyor.

 

Starbucks’tan Bedava Kahve Almak

 

İlk Fırsatımız Starbucks’un kuruluş tarihi ile ilgili bir fırsat Starbucks 19 Nisanda kurulmuştur ve her yıl 19 Nisanı kuruluş günü sebebiyle bu gün içerisinde alıcağınız 1 tall boy kahvenin yanında 1 tall boy kahve hediye verilmektedir.

Ücretsiz Starbucks Kahve
Starbucks’tan Bedava Kahve Almak

İkinci Fırsatımız ve bence en iyi fırsatımız olan doğum günü fırsatıdır. Telefonuna Starbucks uygulaması indirip kayıt olan herkese her doğum gününde 1 adet tall boy kahve hediye etmektedir. Kayıt olun ve doğum gününüzde bedava hakkınızı alın. Diğer bir önemli özelliği ise doğum gününde tanımlanan kahveyi sadece o gün içmek zorunda değilsiniz.

 

Üçüncü fırsatımız ise çok harika bir fırsat hatta duyunca inanabileceğinizi sanmıyorum. Starbucks mağazasına gidip bir paket kahve alıyorsunuz ortalama 30-35 TL fiyatı var şu sıralarda ve bu paket kahveden hazırlanmasını istiyorsunuz ve size ücretsiz hazırlıyorlar bir paketten ortalama 20-25 bardak çıkıyor.

 

Dördüncü ve son fırsatımız ise harca kazan şeklinde işlemektedir. Yani siz starbucksta harcadığınız her 3 liralık alışverişiniz için 1 yıldız kazanmaktasınız ve 15 yıldız olduğunda bir adet tall boy kahve kazanıyorsunuz. Kartınızı veya mobil uygulamanızı kasiyere göstermeniz yeterlidir.

 

Evet bu konumuzda sizlere Starbucks’ta çok ucuza ve hatta ücretsiz olarak nasıl kahve alabileceğinizi anlattım. Tavsiyeleriniz için lütfen

yorum atmayı

ve daha çok insanın faydalanması için konumuzu arkadaşlarınızla paylaşmayı sakın unutmayın.

 

Starbucks’ın web sitesine ulaşmak için Tıkla

 

Diğer fırsatlara göz atmak için Tıkla

2807 okunma

Etiketler : , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.