Sınırsız Hosting 35 TL

  firsatlar, Yazılım Fırsatları    11 Mart 2019
4 Yorum

Sınırsız Hosting 35 TL

Bir web sitem olmalı ve bu web sitesi ile profesyonel işler yapmalı ve zengin olmalıyım ama hostlar çok pahalı diyor olabilirsiniz . Herhangi bir site açmak veya dosya barındırmak için Hosting ve Domain gerekiyor.

Host Nedir ?

Bu web site dosyalarını yükleyebilmeniz için bir alana ihtiyacınız olacaktır. Sitenizin dosyalarının barınması ve sitenin çalışabilmesi için ayrılan alana hosting denir.

Domain Nedir ?

Domain yani alan adı Hosting’e attığınız dosyalara erişimi sağlayan IP adreslerinin daha akılda kalıcı halidir.

Örneğin bir sayı dizisi yerine firsatcepte.com

Hosting Türleri

Çok fazla firma ve çok fazla hosting paketleri var. Hangisini almalıyım hangisi işimi görür ?

WordPress Hostingler : Sadece wordpress kullanabileceğiniz hostinglerdir.

Basit Hostingler : Genellikle 500MB-5GB arası depolama ve az miktarda trafik verilir amatör web siteleri içindir.

Premium Hostingler : Genelde sınırsız depolama alanı,sınırsız mail adresi,sınırsız trafik,sınırsız veritabanı gibi özelliklere sahip olur 1-5 site izni verir.

Reseller Hostingler : Bayilik hosting hizmetleridir tamamen sınırsız hizmet verirler. Gerekli yasal zorunluluklar ve sınırlar içinde siz de bayilik panelinden hosting hizmeti satabilirsiniz.

Genel Olarak Hosting Fiyatları

Türkiye içinde hosting almak istersek genellikle fiyatlar sınırsız ve kaliteliyse yıllık 200-250 TL arasında olacaktır. Bugünkü fırsatımız sayesinde Güvenilir ve hızlı bir host şirketinden Sınırsız Paketi 35 TL’ye alabileceğiz.

Kampanya Nasıl İşliyor ?

Kampanyadan Faydalanmak İçin TIKLA

Yukarıda bulunan TIKLA yazısına tıklayıp site açıldıktan sonra üst Menü’den Hosting > Premium Hosting’i seçin açılan sayfada 60 TL gözüken paketi seçin ve sepete ekleyip ilerleyin. Kupon kodu girin kısmına 35TL yazın ve onaylayın ve paket 35TL’ye düşecektir. Bu fiyat 1 yıllık fiyatıdır.

KUPON KODU: 35TL

 

Neden PoyrazHosting ?

Bu konumuz reklam değildir. Objektif olarak baktığımız zaman fiyat performans olarak hosting alabileceğiniz en iyi hosting şirketi Mesai saatleri içinde telefon ile dışında ise web sitesinde bulunan destek ekibi 7/24 size yardımcı olacaktır.

Duyuru

Sınırsız Hosting 35 TL

Bu indirim bitmeden kesinlikle alın çünkü piyasada benzerleri 220 TL civarında olmakla beraber bu kadar kaliteli olamayabiliyor. Herkese yapacağı projelerde başarılar dilerim, Aklınıza takılan bir soru veya konu olursa lütfen yorum atmayı unutmayın.

Diğer Fırsatlar İçin TIKLA

1424 okunma

Etiketler : , , , , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapına Yorumlar (4)