Alışveriş Yaptıkça Para Kazanın

  firsatlar, Para Kazanma, Ücretsiz Ürün, Uygulama Kazançları    31 Ekim 2019
Yorum Yok

Alışveriş Yaptıkça Para Kazanın

Alışveriş Yaptıkça Para Kazanın

Alışveriş yapmayı  hemen hemen hepimiz severiz. Alışveriş yaparken alacağımız ürünün fiyatına ve kalitesine dikkat ederiz. Peki ya alışveriş yaptıktan sonra size belli bir tutarda para iadesi sağlansa ? Hayır bu bir kredi kartı veya kredi reklamı değil. Tamamen güvenilir bir sitedir. Yaklaşmakta olan 11.11, Black Friday, Cyber Monday, Noel ve yılbaşı indirimleri ile bir çok ürünü çok daha uygun alıp üstüne de para iadesi alabilirsiniz.

Artıway Nedir ?

Sıcak Fırsatlar

Alışveriş Yaptıkça Para Kazanın

Artıway alışveriş yaptıkça para kazandıran bir sistemdir. Anlaşmalı olduğu firmalar üzerinde yapacağınız alışverişler aracılığıyla size para iadesi sağlanır. Ayrıca sisteme getirdiğiniz üye başına referans kazanır ve getirdiğiniz kişiler ürün aldıkça onlardan bonus para kazanırsınız.

11.11 İndirimleri Yaklaşıyor.

Merakla beklenen 11.11 indirimleri geliyor. İnternet üzerinden çok büyük indirimler olacak olan 11 Kasım’da çoğu kişi internet üzerinden alışveriş yapacak. Uygun fiyata alacağınız ürünlerden ekstra para iadesi almayı kim istemez ki? Sakın “ben yapamam”, “uğraşamam” gibi düşüncelere kapılma ve konuyu okumaya devam et.

Nasıl Kayıt Olabilirim ?

1- BURAYA TIKLAYARAK web sitesini açın.

2- Ardından sol menüde bulunan Ücretsiz Katıl butonuna tıklayın.

Sıcak Fırsatlar ve Ücretsiz Numune

Alışveriş Yaptıkça Para Kazanın

3- Hesabınızı oluşturun ve siteye giriş sağlayın.

4- Sol menüden Fırsatlar ve Ürünler’in üstüne gelerek Fırsatlar’a tıklayın.

5- Çıkan kısımda hangi mağazalardan alışveriş yaparsanız ne kadar iade alacağınızı belirten %’lik bonus dilimleri bulunmaktadır.

Özel Günler

Özel günlerde çoğu zaman 2 kat, 3 kat gibi bonuslar olmaktadır. Siz ödemeyi yaptıktan sonra ödemeniz profesyonel bir yapay zeka ile değerlendirmeye alınıp doğruluğu teyit edilecektir ve edildiğinde ise Artıway hesabınıza ödemeye uygun olarak para yatırılacaktır.

Kazandığım Parayı Nasıl Alabilirim ?

Kazandığınız parayı çekebilmeniz için en az 30 TL bonus biriktirmiş olmanız gerekiyor. Ödemenizi banka hesabınıza ya da varsa ininal kartınıza alabiliyorsunuz.

Konumuz ve web sitemiz hakkında önerilerin bizim için çok önemli. “Şu konu hakkında fırsat bulursan çok iyi olur.” ya da “Şunu düzeltmelisin bence yanlış” dediğiniz şeyleri lütfen yorum aracılığı ile bize bildir.

Artıway’e üye olmak için tıklayın

Diğer konularımız için tıklayın

Ayrıca “Ücretsiz Numune” konumuzu da okumak isterseniz tıklayın

176 okunma

Etiketler : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.