2.5TL’ye Magnum Almak ve Ücretsiz Teslimat

  firsatlar, Uygulama Kazançları, Yeme-İçme Fırsatları    4 Eylül 2019
Yorum Yok

2.5TL’ye Magnum Almak ve Ücretsiz Teslimat

2.5TL’ye Magnum Almak ve Ücretsiz Teslimat adlı yazımızda bugün sizlere çok iyi bir fırsattan bahsedeceğim. Günlük hayatımızı kolaylaştıran bir çok uygulama çıktı ve bunlardan biri ise İste Gelsin uygulamasıdır.

İste Gelsin Uygulaması nedir ?

İste Gelsin adlı uygulama akıllı telefonunuzdan istediğiniz ürünleri uygun fiyata istediğiniz yere getiren bir uygulamadır.

2.5TL'ye Magnum Almak ve Ücretsiz Teslimat

2.5TL’ye Magnum Almak ve Ücretsiz Teslimat

2.5TL’ye Magnum Almak ve Ücretsiz Teslimat Nasıl Mümkün Olabiliyor ?

İste Gelsin adlı uygulama yeni üye olan üyelerine sepete 60 TL değerinde ürün eklediğinde otomatik olarak 20 TL indirim sağlayan bir sistem yapmış bulunmaktadır. Şu an güncel magnum fiyatı 6 tl olmakla beraber uygulamada bulunan fiyatı da 6 tldir. 60 TL değerinde eklediğimiz toplamda 10 adet magnum marka dondurmanın fiyatı 40TL’ye düştükten sonra SAADET15 kodunu girerek 15 TL daha indirmiş bulunuyoruz. Güncel fiyat ise 25 TL oluyor. 10 Adet Magnum 60 TL yerine sadece 25 TL oldu. Teslimat ücreti olmadığından dolayı ekstra bir ücret ödemiyoruz. Benden sadece dondurmalar için 25 kuruş poşet ücreti alındı ve büyük ihtimalle sizden de alınacaktır.

Teslimat Nasıl ve Hangi Saatlerde Oluyor ?

Bulunduğunuz bölgeye göre yoğunluk olabilir. Zaten sipariş verirken istediğiniz saat aralığını seçiyorsunuz. Örneğin 14:00-15:00 arasında gelmesini istediyseniz aksilik olmadığı sürece o saatler içerisinde gelicektir.

 

Konumuzu beğendiyseniz veya aklınızda herhangi bir soru kaldıysa yorum kısmına yazmayı kesinlikle unutmayınız.Yeni fırsatlarımız için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

 

 

İste Gelsin Web Sitesi İçin TIKLA

Diğer Fırsatlar için TIKLA

347 okunma

Etiketler : , , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.