100 Kartvizit 1TL ve Ücretsiz Kargo

  firsatlar, Kariyer Fırsatları    2 Mart 2019
2 Yorum

100 Kartvizit 1TL ve Ücretsiz Kargo dediğimizde şaka gibi geliyor olabilir ama gerçek. Bu konumuzda bunu detaylı olarak işleyeceğiz. Kartvizit sizin hakkınızda kısa bilgilerin yer aldığı kartlardır. Bidolubaskı’nın yaptığı yeni kampanyasında sadece bir kereye mahsus size vereceği bu fırsat son zamanların en iyi fırsatlarından biridir.

100 Kartvizit 1TL ve Ücretsiz Kargo ile gönderiliyor. İş hayatınızda ve günlük hayatta saygınlığınızı arttıracak kartvizitlerle ilgili harika kampanya söz konusu.

Peki neden bu kadar ucuz ?

Benim düşüncem firmanın bundan kazanç sağlamadığıdır. Yani müşteri çekme ve kalitesini belli etmek için sizlere ulaşma taktiği olabilir. Yani bir nevi numune ürün gönderiyor gibi. 1TL ücreti alma sebepleri de tamamen güvenlik amaçları olabilir. Yani bir kişi birden fazla sipariş vermesin hesap ve kredi kartlarıyla kontrol amaçlı olduğunu düşünmekteyim.

Kartvizit işime yarar mı ?

Kartvizit günümüzde önemini uzun sürelerdir korumaktadır. Örneğin kartvizitinizi insanlara vererek müşteri çekebilir veya iş mülakatlarında fazlasıyla işinize yarayabilir. Kartvizit sizi en kısa ve güzel şekilde tanımlayan bir karttır.

Diğer fırsatlarımıza göz atmak için TIKLA

100 Kartvizit 1TL ve Ücretsiz Kargo kampanyasından faydalanmak için TIKLA

1627 okunma

Etiketler : , , , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapına Yorumlar (2)